Віброізоляція 700х500 4,0 мм Vizol
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.4 см |
| Довжина: | 70 м |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429,25 ₴




