Віброізоляція 700х500 2,0 мм Vizol
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.2 см |
| Довжина: | 70 м |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211,65 ₴




