Шумоізоляція Splen 800х500х8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Шумоізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 см |
| Довжина: | 80 м |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,20 ₴





