Віброізоляція 800х500 2,0 мм СГМ AIR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.245 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Довжина: | 80 м |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,30 ₴





