Віброізоляція 800х500 4,0 мм SGM AIR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.29 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.4 см |
| Довжина: | 80 м |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461,55 ₴





