
Ручка щітки (восьмирядне) дерево (держак) 120 см
125 ₴
106,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7471
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка для щітки дерево 120 см, d-24 різьба по дереву
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.46 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.5 см |
| Довжина: | 120 м |
| Ширина | 2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,25 ₴



