
Ремінь приводу агрегатів УАЗ (дв.409,4091,514), ГАЗ (дв.406 без ГУР) V-BELT ШИРОКИЙ 1220
517 ₴
439,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75564
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 1220 приводу агрегатів УАЗ (дв.409,4091,514), ГАЗ (дв.406 без ГУР) "V-BELT" ШИРОКИЙ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 19 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,45 ₴



