Ремінь 2100 приводу агрегатів PATRIOT (з кондиц.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,50 ₴



