Шайба мідна гальмівна (d 10 ГАЗ, УАЗ PATRIOT) 10x14x1,0
16 ₴
13,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27558
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна гальмівна (d 10 ГАЗ, УАЗ PATRIOT) 10x14x1,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.002 кг |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина: | 1.5 м |
| Ширина | 0.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,60 ₴



