Ремінь 2100 приводу агрегатів PATRIOT (з кондиц.) ""
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 35 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.265 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,45 ₴





