
Ремінь 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115, 2170, 2171, 2172 16V (6PK 745) генератора
526 ₴
447,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79530
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора 2110, 2111, 2112 (16 кл) струмочковий (6PK745) DAYCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 41 см |
| Кросс-номери | DAYCO 6PK745 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2112, 2110, 2111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.075 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447,10 ₴



