Бризговик 2108, 2109, 21099 (захист двигуна пиловий) (к-кт 2 шт) двигуна
1 959 ₴
1 665,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4124
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бризговики двигуна 2108, 2109, 21099 (захист пилова) (к-кт 2 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.478 кг |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2109, 2108 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Довжина: | 55 м |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665,15 ₴



