
Ремінь 2110, 2111, 2112, 2170, 2171, 2172 (16 кл) (з ГУР) генератора
811 ₴
689,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79531
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора 2110, 2111, 2112, 2170, 2171, 2172 (16 кл) з ГУР, струмковий (6PK1115) DAYCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 см |
| Кросс-номери | DAYCO 6PK1115 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2112, 2110, 2111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,35 ₴



