Ремінь генератора Lanos 1.4-1.5 потічковий (5PК875) Contitech
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.088 |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,40 ₴





