

Ремінь Ланос (1,4 дв 1,5 дв) з гідропідсилювачем генератора
217 ₴
184,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5541
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора Lanos 1.4-1.5 з ГУР, струмковий (5PК975) Contitech
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.102 |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,45 ₴



