Ремінь Ланос 1,4-1,5 з гідропідсилювачем 5PK975 (у коробці) генератора
181 ₴
153,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44158
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Ланос 1,4-1,5 з гідропідсилювачем 5PK975 (у коробці) генератора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.135 |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153,85 ₴



