
Ремінь ЗАЗ 1102, 1103 Таврія, Сенс зубчастий (10 Х 725) генератора
355 ₴
301,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79528
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора ЗАЗ 1102, 1103, 1105 Таврія, Sens (725 мм) зубчастий DAYCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 32 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Tavria |
| Тип | Зубчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 |
| Висота | 1 см |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,75 ₴



