
Ремінь 21083, 21093, 21099, 2110, 2113, 2114, 2115 8V (6РК 698) генератора
409 ₴
347,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79529
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115 (8 кл) струмочковий (6PK698) DAYCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 31 см |
| Кросс-номери | DAYCO 6PK698 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.075 |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,65 ₴



