


Ремінь 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107, 2121 (10X938) генератора
395 ₴
335,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 69367
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора 2101-2107, 2121 (938 мм) вбчастий Finwhale
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2103, 2105, 2107, 2101, 2106, 2102, 2104 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.085 |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335,75 ₴



