Вантажівка балансувальна на самоклейці (4х5 гр, 4х10 гр)
66 ₴
56,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22439
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажівка балансувальна на самоклейці (4х5 гр, 4х10 гр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.06 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.4 см |
| Довжина: | 2 м |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,10 ₴



