
Ремінь приводу компресора МАЗ-236,238, КРАЗ КЛИНОВИЙ
196 ₴
166,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6727
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь генератора 937 (14х10) клиновий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Краз |
| Тип | Клиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.158 |
| Висота | 1.5 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,60 ₴



