Захист двигуна Jeep Renegade 1 BU (2014-2023) дорест правий Junsite
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.43 кг |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Renegade, Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Довжина: | 135 м |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966,05 ₴





