Захист двигуна Jeep Cherokee 5 KL (2014-2017) дорест правий Junsite
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.17 кг |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Jeep, Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 220 м |
| Ширина | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275,85 ₴





