
Фільтр грубого очищення газу з кільцями ущільнювачів (зелені)
86 ₴
73,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22793
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр грубого очищення газу з кільцями ущільнювачів (зелені)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.015 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Довжина: | 3.5 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,10 ₴



